Wróżby z kart klasycznych

Baran – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Baran jest pierwszym znakiem zodiaku. Rozpoczyna wiosenne przesilenie 21.03 i opuszcza znak 21.04. Władcą planetarnym jest Mars. Żywiołem tego znaku jest ogień. Baran jest męski, pozytywny, entuzjastyczny i inspirujący. Dużymi zaletami Baranów jest ich odwaga, entuzjazm, oryginalność oraz niezależność. Za wady uznaje się niecierpliwość, agresję, zawziętość, samolubność oraz impulsywność.

Barany charakteryzuje również skłonność do zadań, które wymagają przedsiębiorczości oraz inicjatywy. Z tego powodu wielu z nich można zauważyć w takich branżach jak: medycyna, lekkoatletyka, wojsko, polityka, handel oraz branża rozrywkowa. Przeciwnym znakiem zodiaku jest Waga.

Barany bardzo szybko obejmują władzę oraz przejmują inicjatywę. Jest to dla nich jak najbardziej naturalne. W grupie stanowią inspirującą siłę. Wypełnia ich radość, entuzjazm, energia oraz nigdy nie brakuje im odwagi. Czasami zdarza się, że Barany wykazują negatywne cechy swojego znaku. Można się wtedy spotkać z takimi ludźmi, którzy są egoistami zapominającymi o tym, że nie tylko oni mają dobre pomysły oraz, że nie tylko oni mogą przejmować inicjatywę.

Baranowi ciężko wczuć się w rolę pracownika, zazwyczaj są albo pracodawcami, albo wykonują wolne zawody. Ludzie spod tego znaku nie należą do subtelnych, a siedzenie cicho w kącie nie jest ich mocną stroną. Jeśli czegoś chcą, to o to zabiegają.

Baran jest pozytywnym męskim znakiem, w związku z czym kobiety spod znaku Barana bardzo często mają pewne problemy ze stwarzaniem zdrowych związków partnerskich. Ich zachowanie czasami można określać jako bardzo męskie. Muszą się one nauczyć rozwijać w sobie cechy żeńskie, być cichymi i chłonnymi.

Żywiołem Barana jest ogień, który symbolizuje ich gorący temperament oraz palące pragnienie parcia naprzód, ku celowi. Baran powinien nauczyć się cierpliwości oraz zachowania energii.

Kamieniem Baranów jest diament, który od 10 roku n.e. uważany jest za najcenniejszy z kamieni i noszenie go przysługiwało tylko królom. Kwiatami Barana są stokrotki, metalem żelazo, a kolorami jasnoczerwony, granatowy oraz złoty.

Nasze ezoteryczne publikacje