Wróżby z kart klasycznych

Horoskop roczny lew

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Każdy z nas chciałby poznać swoją przyszłość i to w najdrobniejszych szczegółach, tym bardziej, jeśli jest się zodiakalnym lwem. Aby faktycznie posiąść wiedzę o tym, co może nam się przydarzyć w niedalekiej przyszłości, warto jest się wybrać na spotkanie z doświadczoną wróżką. To właśnie ona może wykonać horoskop roczny dla każdego ze znaków zodiaku z osobna. Po takiej wizycie zodiakalny lew nie tylko pozna swoje losy na najbliższy okres czasu, ale także zodiak ten dostanie pełną charakterystykę swoich cech charakteru oraz osobowości. Jest to wszystko możliwe do wykonania, na podstawie stworzonej horoskopowej mapy nieba, którą sporządza się na podstawie daty i czasu urodzenia. Ważne jest także podanie miejsca przyjścia na świat. Dzięki tym wszystkim danym możliwe będzie odtworzenie układu ciał niebieskich, które oddziaływały na siebie wzajemnie, jak również i na zodiakalnego lwa, który się wtedy urodził. To właśnie wtedy zostały zapisane przyszłe losy dla tego zodiaku, które odkrywa horoskop roczny.

Długoterminowe przepowiednie czyli roczny horoskop dla lwa

Taki horoskop można wykonać na krótszy i dłuższy okres czasu, ale najbardziej ciekawym jest ten, przygotowany na roczny okres czasu. Szczególnie jest on interesujący dla zodiaku, jakim jest lew. Z takiej długoterminowej przepowiedni można dowiedzieć się, że zodiak ten jest osobą, która szczególnie lubi być dostrzegana przez innych. Uwielbia wzbudzać zainteresowanie. Zodiakalny lew opisywany jest także w horoskopie rocznym, jako osoba, z którą przyjaźnić się mogą tylko niektórzy znajomi. Znak ten dopuszcza do siebie tylko tych, którzy w jakich przedziwny dla niego sposób, zasłużyły mu się. Oprócz tego znak ten wymaga posłuszeństwa oraz pełnej lojalności, co szczególnie jest widoczne w bliższych kontaktach z nim. Charakterystyka osobowości w przepowiedni rocznej podkreśla również to, że lew jest osobą godną zaufania, a przede wszystkim szlachetną. Potrafi nieść bezinteresowną pomoc nieznanym osobom, a na pewno swoim przyjaciołom. Niestety podczas bliższych kontaktów z tym zodiakiem należy uważać na to, aby go niczym nie urazić, ponieważ bardzo często potrafi się on obrazić za nawet drobne uwagi. Niestety, horoskop roczny mówi także o tym, że brakuje im dystansu do siebie oraz nie lubią przyjmować krytyki. Dlatego też horoskop roczny może się okazać bardzo przydatną lektura dla tych wszystkich osób, które są w związku partnerskim z tym znakiem zodiaku, jak również dla tych, które chciałyby się z nim bliżej zaprzyjaźnić. Na pewno doceni go także sam lew, dla którego będzie on zbiorem niezwykle przydatnych wskazówek.

Nasze ezoteryczne publikacje