Wróżby z kart klasycznych

Horoskop tygodniowy skorpion

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Przepowiadanie przyszłości jest zajęciem astrologów, którzy na pewien okres czasu przygotowują jeden horoskop. Może on dotyczyć kilku znaków zodiaku, jak tylko jednego. Najpopularniejsze są te, opracowywane tylko dla jednego. Dzięki temu jest on bardziej wiarygodny oraz odnosi się do przyszłości, czy też losu konkretnej osoby. Tworzony jest ona na podstawie daty i miejsca urodzenia, skąd wiadomo, że np. na skorpiona miały wpływ takie, a nie inne planety i gwiazdy. W przypadku tego znaku wiadomo, że horoskop tygodniowy dla skorpiona będzie mówił o wpływach Plutona lub Marsa. Te planety będą miały zmienną siłę wpływu na osoby spod tego znaku, a to tylko dlatego, że codzienne ułożenie się innych gwiazd będzie wpływało na te planety wzmacniająco lub osłabiająco. W związku z tym tygodniowy horoskop otrzymany od astrologa będzie miarodajny oraz wiarygodny. Również na jego podstawie będzie można odczytać wszystkie cechy charakteryzujące osobowość tego znaku zodiaku.

Horoskop tygodniowy dla skorpiona i jego charakterystyka

Horoskop tygodniowy, skorpion nie zawsze traktuje poważnie, a to dlatego, że w swojej osobowości ma sporą dozę sceptycyzmu do astrologicznych wyliczeń. Jako wodny znak zodiaku, którego głównym opiekunem jest Pluton, nie należy do tych szczególnie lubianych. Ma na to wpływ kilka jego cech. W tygodniowym horoskopie znajdzie się informacje dla innych znaków zodiaku, że powinny uważać na intrygi snute przez skorpiona. I to jest właśnie główna przyczyna, dla której jest to znak omijany przez inne. Jak pokazuje rzeczywistość stwierdzenie to całkowicie się sprawdza, ponieważ tygodniowe plany działania skorpiona bardzo często oparte są właśnie na tym, aby kogoś wprowadzić w tarapaty. Przepowiadanie losów dla skorpiona także nie należy do najłatwiejszych, ponieważ charakteryzuje się on sporą zmiennością i gorącym temperamentem. Przejawia się to często nieodpartą chęcią zdobycia władzy i kontroli nad innymi. Tygodniowy horoskop opracowany na podstawie daty urodzenia, wskaże również kilka pozytywnych cech. Wśród nich trzeba wymienić: odwagę w działaniu, energiczność, pomysłowość. Skorpion wiele zawdzięcza swojej intuicji, która bardzo szybko się udoskonala i rozwija. Należy ona także do osób wybitnie dociekliwych, które muszą poznać każdą tajemnicę. To właśnie tajemniczość lubią najbardziej wśród kobiet, którymi chętnie się interesują. Im jest ona bardziej skryta i niedostępna tym dla nich lepiej, ponieważ czerpią wtedy bardzo dużo przyjemności z jej stopniowego poznawania. Wiele tych cech opisuje tygodniowy horoskop, dlatego też osoby spod tego znaku, jak również i te przebywające w jego otoczeniu, mogą dzięki temu go lepiej poznać i zaakceptować pomimo jego wad.

Nasze ezoteryczne publikacje