Wróżby z kart klasycznych

Karty tarota opis

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Tarot składa się z 78 kart. Te zaś dzielą się na 22 wielkie arkana i 56 małych arkan. Jego ezoteryczna nazwa to „księga thoth”. Związana jest z postacią egipskiego boga magii. Jedna z tez głosi, że Tarot pochodzi z Egiptu a do Europy dotarł dzięki Cyganom. Inni badacze twierdzą, ze jego kolebką są Chiny. Jego pochodzenie nie zostało jednak do końca wyjaśnione. Jest tak samo tajemnicze jak owe karty.

Istnieje wiele talli kart Tarota – Marsylski, Świetlistej Drogi, Maroon, Inicjacyjny Zakonu Złotego Brzasku – ich wybór zawsze zależy od osoby wróżącej. Poprzez odbieranie wibracji płynących z tychże kart, wróżka wybiera te, które są dla niej najodpowiedniejsze i z którymi będzie jej się pracowało najlepiej. Istnieje jednak teoria mówiąca o tym, że to Tarot wybiera wróżkę a nie na odwrót…

Karty Tarota wyzwalają w człowieku energię, która dociera do najgłębszych warstw podświadomości. Jest wspaniałym źródłem samopoznania. Jednak ich właściwe interpretowanie wymaga cierpliwości i ćwiczeń. Istnieje kilka rodzajów Tarota. Ezoteryczny polega na odczytywaniu symboliki wyrazów, a intuicyjny jest projekcją i wspiera ten pierwszy. Bez względu na to z którego z nich korzystamy, udzieli on odpowiedzi na rozmaite pytania. Karty Tarota posiadają potężną moc nigdy zatem nie pyta się ich o błahostki ani o sprawy związane ze śmiercią! Tarot nie służy do zabawy – powinien traktowany być z szacunkiem.

Pamiętajmy by nie kpić z kart Tarota i ich mocy.

Nasze ezoteryczne publikacje