Wróżby z kart klasycznych

Tarot o miłości.

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Początki kart do tarota, ich region pochodzenia, dokładny cel, dla którego zostały wymyślone są cały czas bardzo mgliste. Doceniamy ich sędziwy wiek oraz moc, którą w sobie mają. Karty do tarota wykorzystywane są w każdej okultystycznej sztuce. Ich szerokie zastosowanie we wróżbiarstwie pomaga rozwiewać wiele wątpliwości i odpowiadać na mnóstwo pytań.

Zdarza się tak, że poznajemy kogoś, czujemy do tej osoby miętę. Chcemy jak najszybciej przejść do konkretnych sytuacji i zobowiązań, jednak czy ta osoba godna jest naszych uczuć? Czy nie zostaniemy przez nią skrzywdzeni? Tarot odpowie nam na te pytania.

Zaczynamy wróżenie od wyłożeniu wszystkich 22 kart Arkanów Większych. Musisz je pomieszać, potasować, a następnie ułożyć je lewą ręką na 3 stosy. Uformuj wachlarz i usilnie myśląc o tej drugiej osobie wyciągnij jedną kartę. Ta karta będzie symbolizowała ową osobę, będzie determinowała Waszą przyszłość oraz przeszłość.

Dziś zajmiemy się jedyną kartą spośród Arkanów Większych, która nie ma numeru, czyli kartą Głupiec. Głupiec symbolizuje bezmyślność oraz niedbalstwo w działaniu, wywołujące nieszczęście i prowadzące do zwyrodnienia. W pozycji odwróconej karta jest jeszcze bardziej pejoratywna, zwiastująca stan choroby nerwowej, obłęd oraz zaburzenia władz umysłowych.

Wybranie Głupca odpowie na wiele Twoich pytań, jednak może również zniszczyć Twoje ewentualne plany i marzenia. Głupiec jest człowiekiem, który nigdy nie dojrzewa. Jego beztroska i szaleństwo nie są wynikiem przemijającego młodzieńczego wieku, jako dojrzały mężczyzna, to jedyne co mu się udało to roztrwonienie swoich sił.

Niestety wywróżenie takiej karty niechybnie oznacza, że najprawdopodobniej nasz wybranej/wybranka jest osobą bardzo niedojrzałą, która żyje bardzo beztrosko, nie przejmując się sprawami doczesnymi. Niezależnie od wieku zachowuje się jakby była w wieku młodzieńczym. Częste imprezy do rana, skłonność do wszelkich używek, absolutny brak odpowiedzialności.

Głupiec lubi ciągle zmiany, podróże. Interesuje go wszytko to, co nowe i nieznane. Jego bujna wyobraźnia i pomysłowość są w stanie zapewnić Wam cudowny, niezapomniany wieczór pełen atrakcji, jednak nie jest w stanie zapewnić Was bezpieczeństwa, ani solidnej przyszłości. Głupiec żyje chwilą, jutro jest dla niego zbyt odległym dniem, aby o nim myśleć.

Głupiec jest zazwyczaj partnerem na chwilę. Najpiękniejsze romanse przeżywamy właśnie z nimi. Potrafią sprawić, abyśmy byli zadowoleni, radośni, szczęśliwi, zapomnieli o problemach, znajomość z nimi zawsze bywa podniecająca i bardzo nowa. Idealne rozwiązanie, jako odskocznia od rzeczywistości. Głupiec pozwala nam się zrelaksować, cieszyć chwilą. Jednak życie z nim nie ma przyszłości. No, chyba, że zawsze pasjonowało Ciebie życie z lekkoduchami, którzy nie robią żadnych planów, a życie kończy się i rozpoczyna na nowo każdego kolejnego dnia. Jeśli masz niewyczerpane zapasy cierpliwości, energii oraz humoru to Wasza przyszłość może być udana.

Nasze ezoteryczne publikacje