Wróżby z kart klasycznych

Horoskop roczny ryby

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Każdego z nas charakteryzują jakieś cechy, które posiadamy od urodzenia, ale które mogły jeszcze nie mieć okazji do tego, aby o sobie dać znać. Te cechy właśnie stanowią o naszym charakterze, który może być silny lub słaby. Aby jak najlepiej poznać siebie oraz swoje silne i słabe strony, można opracować swój własny horoskop roczny. Potrzebna jest do tego spora wiedza astrologiczna. O ile wykonanie mapy nieba w momencie swojego przyjścia na świat nie stanowi większego problemu, ponieważ jest do tego dostępnych bardzo dużo różnych programów, o tyle interpretacja otrzymanej mapy nie jest już taka prosta, a co ważne wymaga odpowiedniej wiedzy. Dlatego też osobą najbardziej kompetentną do wykonywania i interpretowania horoskopów rocznych jest astrolog, który przygotować może nawet ponad dwadzieścia stron informacji o naszej przyszłości. Taka podstawa do horoskopu, pozwoli nie tylko wykonać roczny jego opis, ale co ważne, pozwoli zinterpretować całe nasze życie oraz przepowiedzieć, co jeszcze może nas w nim czekać. Taki horoskop roczny może być opracowany np. dla konkretnego znaku zodiaku. Załóżmy, że będą nim ryby.

Znak zodiaku – Ryby horoskop

Osobisty horoskop roczny, daje bardzo dobre podstawy do tego, aby móc wykonać charakterystykę wszystkich swoich mocnych i słabych stron. Na jego podstawie można skonfrontować to, jakim się jest, z tym, co mówią o nas gwiazdy. W większości przypadków taki horoskop roczny dokładnie potwierdza motywy danych zachowań, jak również wskazuje, w którą stronę może nasz charakter ewoluować. Tak też na jego podstawie można stwierdzić, że w przypadku znaku zodiaku, jakim są ryby, osoby spod niego to zazwyczaj bardzo wrażliwi i uczuciowi ludzie. Przez otoczenie nie są oni jednak najlepiej postrzegani, przez co szybko potrafią się do niego zniechęcić. Tak naprawdę to ryby nie potrafią długo wytrwać przy swoich postanowieniach, przez co stają się bardzo podatne na wpływy osób trzecich. To właśnie ryby jest bardzo łatwo oszukać, ponieważ są łatwowierne, a nawet naiwne. Oprócz tego ryby nie potrafią wytrwale dążyć do celu. Z tego braku wytrwałości są o wiele bardziej podatne na nałogi, a jeśli w nie wpadną, to tylko w niewielu przypadkach uda się im wygrać. Dodatkowo ryby są znakiem zodiaku, który lubi samotność, chociaż do życia potrzebuje silnego pod względem charakteru partnera. Liczą na niego niemal w każdej sytuacji, ponieważ są z natury mało zdecydowane i podjęcie jakiejkolwiek decyzji jest dla nich bardzo trudne. Tylko silny partner będzie mógł się nimi zaopiekować i sprawić, że będą się czuły bezpiecznie. Niestety ryby należą również do osób, do których często nawet mocne argumenty mogą nie trafić, ponieważ będą wyszukiwać nowe preteksty na usprawiedliwienie siebie. Takie też cechy charakteru można wyczytać z horoskopu, który wykona się roczny dla siebie osobiście. Wtedy jest o wiele łatwiej rybom wykonać roczny plan, posiadając na ten czas przepowiednię o ich przyszłości.

Nasze ezoteryczne publikacje