Wróżby z kart klasycznych

Zaklecia szczęścia

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Zaklęcia szczęścia są szczególnym rodzajem magii. Ich nadrzędnym celem jest wprowadzenie do życia poczucia harmonii, spokoju oraz odnalezienia szczęścia oraz osiągnięcia sukcesu w swoich działaniach. Ich działanie zazwyczaj nie jest zbyt długotrwałe, zazwyczaj trwają około tygodnia.

Wiele jest zaklęć, które pozwolą nam osiągnąć pewną dozę szczęścia. Jednak szczęście inaczej jest definiowane przez każdego zainteresowanego. Dla jednych będzie to osiągnięcie pewności siebie, dla innych sukcesu zawodowego, a dla kolejnych poczucie autentycznego szczęścia. Z tego powodu pozwoliłem sobie zebrać kilka znalezionych zaklęć i przedstawić poniżej. Jednak ich skuteczność, tak jak każdego zaklęcia, nie zawsze jest stuprocentowa. Zaklęcie szczęścia:

„Szczęście, wzywam Ciebie, Przybądź wraz ze swoją magią, Jestem nieszczęśliwy, a nie chcę taki być, Daj mi swoją moc, Abym mógł żyć w pokoju i harmonii, Niechaj się stanie”

Po wypowiedzeniu tych słów narysuj pentagram swoją silniejszą ręką (prawa dla praworęcznych, lewa dla leworęcznych) oraz narysuj zadowoloną twarz na swojej drugiej dłoni. Nie musi to być jakieś wyszukane, po prostu coś, co reprezentuje radość i szczęście. Do poniższego zaklęcia będą potrzebne 2 świecie, jedna biała, druga niebieska, oraz zdjęcie z dzieciństwa, które przedstawia Ciebie jako osobę radosną.

Zapal świeczki i podczas medytacji nad zdjęcie powiedz:

„Miłość, ciepło, szczęście dziecka. Smutek odejdzie, a niewinność wróci”

Wypowiadaj te słowa do momentu, kiedy poczujesz się lepiej.

Podczas pełni Księżyca spójrz na niego i na głos wypowiedz poniższe słowa:

„Pani Szczęścia przybądź do mnie, Niechaj Twa światłość spłynie na mnie, Jak światło Księżyca, Niechaj ogarnie mnie światło szczęścia, Nim Księżyc znów będzie w pełni, Niech się stanie.”

Wypowiadając te słowa wyobrażaj sobie swoje życie, które przepełnione jest radością i szczęściem.

Podczas pełni Księżyca patrząc na niego powtarzaj w swojej głowie

„Jestem szczęśliwy, Jestem wdzięczny za to, co mam, Jestem wdzięczny za to, co dostanę, Woda, ogień, powietrze, ziemia, Pomóżcie mi osiągnąć cele”

Mówiąc to wciąż musisz wizualizować sobie w głowie widok siebie, jako osoby szczęśliwej.

Zaklęcie poniżej jest bardzo altruistycznym, gdyż jego nadrzędnym celem jest pomoc w osiągnięciu szczęścia przez inne osoby z naszego towarzystwa. Wykonywanie go jest możliwe w każdej porze dnia i nocy, jednak największą skuteczność odnosi podczas pełni Księżyca, właśnie wtedy powtarzaj sobie:

„Pragnę szczęścia dla mego otoczenia, Niechaj światłość Kosmosu spłynie na nas, Niechaj ogarnie nas szczęście, Wszystkie byty wokół mnie, Czują szczęście, Niechaj i mnie, Ogarnie to uczucie”

Zaklęcia szczęścia są popularnymi, jednak ich skuteczność, tak jak wszystkich innych zaklęć, bywa bardzo dyskusyjna. Nie powinno to jednak ograniczać naszego poglądu w tej kwestii. Pomóżmy sobie i innym i skorzystajmy z choćby jednego z powyższych zaklęć. Kto wie, może właśnie w Twoim przypadku zadziała?

Nasze ezoteryczne publikacje