Wróżby z kart klasycznych

Strzelec – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Strzelec jest dziewiątym znakiem zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku między 22.11, a 22.12. Władcą planetarnym jest Jowisz.

Strzelec jest znakiem męskim, pozytywnym i ognistym. Żywioł ognia to nic innego jak olbrzymi entuzjazm oraz inspiracja. Zaletami są optymizm, niezawodność, przyjacielskość, szczerość oraz wszechstronność. Wady to brak taktu, nieodpowiedzialność, chełpliwość, kłótliwość oraz apodyktyczność. Strzelce najlepiej czują się w zawodzie, który wymaga od nich wyobraźni i podejmowania ryzyka np.: psychiatra, prawnik, zawodowy sportowiec. Przeciwnym znakiem zodiaku są Bliźnięta.

Strzelce mają skłonności do filozofowania, poszukiwania sensu życia. Ich olbrzymi entuzjazm oraz optymizm przekłada się na zajmowanie się zbyt wieloma sprawami, co może doprowadzić do utraty energii.

Strzelcy znani są ze swojego subtelnego humoru oraz chęci do dyskusji. Potrafią zjednywać sobie ludzi. Gdziekolwiek się nie wybierze, nie będzie samotny. Strzelcy są bardzo niezależni i często uciekają od pełnych zobowiązań. Strzelcy są bardzo zdyscyplinowani, obdarzeni świetną pamięcią. Lubują się w odkrywaniu wszystkiego, co nowe i nieznane, z tego też powodu sami z niemałym problemem podają swoje zainteresowania.

Strzelec potrzebuje mieć cel lub zadanie do wykonania, gdyż w przeciwnym wypadku ogarnia go absolutne znudzenie i znużenie. Poczucie bycia potrzebnym również jest bardzo istotne w aspekcie zawodowym i rodzinnym Strzelca. Ciężko usidlić Strzelca, gdyż ucieka on od małżeństwa tak długo, jak się da. Jednak w miłości są bardzo romantyczni, od swojego partnera wymagają inteligencji. Nie są w stanie zaakceptować zaborczości lub zazdrości. Kamieniem Strzelca jest turkus, którzy przez starożytnych uważany był za symbol zamożności, wolności, miłości i obrony. Kwiatami Strzelca są narcyz i nawłoć. Kolory to turkusowy, granatowy, morska zieleń oraz purpura. Metalem Strzelca jest cyna.

Nasze ezoteryczne publikacje