Wróżby z kart klasycznych

Wróżby

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

W życiu każdego z nas przychodzi kiedyś taki moment, w którym potrzebne są nam porady życiowe. Nie zawsze potrafimy sami uporać się z dotykającymi nas problemami i często poszukujemy wsparcia innych, jeśli nawet nie gotowej recepty, to chociaż „dobrego słowa”. Jedni korzystają wtedy z pomocy najbliższych, inni wybierają psychoterapeutę, jeszcze inni natomiast udają się do wróżek, astrologów i duchowych guru.

Niezależnie jednak od opcji ważne jest, czy dana osoba rzeczywiście nam pomoże. O przepowiedniach, wróżkach i astrologach, zapisano już opasłe tomiska. Ktoś twierdzi, że to wszystko „bajki”, kiedy ktoś inny jest święcie przekonany o ich wiarygodności.

Jakby jednak na to nie patrzeć wszyscy oni pełnią, w pewnym sensie rolę właśnie spowiedników, duchowych przewodników i zajmują się… doradztwem życiowym. Tyle tylko, że nie używają tak dosłownych sformułowań, jak psychologowie czy lekarze. Ale może to i lepiej?

Rozwój osobisty jest przecież jedną z najważniejszych spraw w życiu człowieka, ale też jednocześnie jedną z najbardziej „pogmatwanych”. Każdy, kto udziela jednoznacznych i „absolutnych” porad, powinien być już na samym początku zdyskwalifikowany. Chociażby z tego względu, że – a w tym zgadzają się zarówno naukowcy, jak i entuzjaści ezoteryki – nie istnieją dwie, identyczne osobowości.

Każdy z nas jest inny i każdy potrzebuje innej porady życiowej. Choćby nawet gnębiące dwie różne osoby problemy były z pozoru identyczne, to i tak będą zupełnie inaczej odbierane i inaczej też będą wpływać na życie każdej z nich.

Specjaliści od astrologii lub przepowiadania przyszłości wiedzą o tym doskonale. Dla nich również rozwój osobisty każdego z nas jest bardzo ważny i w pewnym sensie, stanowi podstawę istnienia ich zawodu (względnie ich istnienia w zawodzie).

Udając się do wróżki, oczekujemy zwykle konkretnej przepowiedni. Ale dobra wieszczka – chociaż przedstawi jakieś fakty i tak przekaże nam przede wszystkim pewne wskazówki, dzięki którym możemy iść do przodu.

Takie życiowe doradztwo bywa zadziwiająco bezcenne, a co najważniejsze – pozwala nam pokierować własnym życiem tak, aby ułożyło się po naszej myśli.

Nasze ezoteryczne publikacje