Wróżby z kart klasycznych

Karty Dary Świata Elfów

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Karty te różnią się od kart Tarota oraz od wszystkich innych.

Ich autorką jest Tiziana Mattera – słynna włoska malarka i rzeźbiarka. Interesują się celtycką spuścizną duchową, napisała również kilka książek ezoterycznych.

Od dzieciństwa posiadamy niewytłumaczalny pociąg do świata baśni. Gdy dorośniemy, najczęściej zapominamy, że tylko magiczna zasłona dzieli nasz świat od świata elfów, wróżek i gobliznów. Te pierwsze wywodzą się z Rodu ze Świata Światła (Tuatha Na Sidhe) i jako takie niosą nam w darze mądrość przechowywaną od wieków. Elfy pomagają rozwijać naszą intuicję i osłaniają nas na życiowych zakrętach.

Mattera wiedziała o tym tworząc karty.

Powstała talia składająca z 55 przepięknie ilustrowanych kart. Skłaniają nas one do zastanowienia się nad sensem życia. Karty te służą nie tyle do przewidywania przyszłości, co do oświetlania drogi, którą podążamy. Zmieniają nasze podejście do życia na bardziej duchowe i pobudzają zmysły.

Celtycka tradycja mówi o relacjach pomiędzy naszą świadomością a matką Ziemią. Kiedy jesteśmy bliżej natury możemy pogodzić się z duszą świata i rozbudzić w sobie harmonię. Karty Dar Świata Elfów wyjaśniają wątpliwości, uczą jak żyć, odbierając wibracje od Świetlistych Istot.

Nasze ezoteryczne publikacje