Wróżby z kart klasycznych

Wodnik – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Wodnik jest jedenastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 22.01 do 21.02. Władcą planetarnym jest Uran. Wodnik jest znakiem męskim, pozytywnym i powietrznym. Żywioł powietrza oznacza komunikatywność oraz intelekt. Zaletami są przyjacielskość, oryginalność, intuicyjność, śmiałość oraz uczynność. Wadami są bezosobowość, nieprzewidywalność, brak taktu, buntowniczość oraz ekscentryczność. Wodniki najlepiej czują się w zawodach, które wymagają od nich kreatywnego myślenia, wykorzystywania formuł, związanych z wynalazczością np.: naukowcy, elektronicy, fotografowie, wykładowcy.

Przeciwnym znakiem zodiaku jest Lew. Wodniki charakteryzują się olbrzymią determinacją oraz wytrwałością. Ich analityczny i naukowy umysł pozwala im odkrywać świat na nowo. Przed wyciągnięciem wniosków, muszą wszystko dokładnie przemyśleć. Wodniki posiadają bardzo duże zdolności koncentracji, co pozwala im przyswoić nawet dużą ilość informacji.

Wodniki, podobnie jak Lwy, bywają bardzo uparci. Kiedy raz opowiedzą się za jedną stroną praktycznie niewykonalne jest przekonanie ich do zmiany zdania. W kontaktach międzyludzkich Wodniki są ludźmi łagodnymi i ugodowymi. Nie cierpią plotek, obłudy oraz fałszu. Wodniki raczej unikają sprzeczek, chyba, że odczuwają potrzebę usilnej obrony swego zdania, jakiejś osoby lub zasady. Uważani są za bardzo dobrych rozmówców, którzy instynktownie obdarzani są zaufaniem.

Wodniki bardzo chętnie próbują rzeczy nowych i dziwnych. Kiedy mają z nimi do czynienia podejmują próbę ich wytłumaczenia. Z racji ich uwielbienia do rzeczy nieznanych, zazwyczaj nie okazują zbyt wiele sympatii ludziom, którzy nie są w stanie zaakceptować teorii nowatorskich. Wodniki potrafią zjednać sobie ludzi. Mają wielu przyjaciół, jednak tylko z nielicznymi nawiązują naprawdę bliskie stosunki.

W miłości poszukują partnera inteligentnego. Ich wielka potrzeba niezależności może kolidować z rosnącym zaangażowaniem. Wodniki, które wchodzą w związki małżeńskie są zazwyczaj bardzo stali, wierni i lojalni. Jednak ekspresja ich uczuć może być zbyt widoczna, szczególnie publicznie.

Kamieniem Wodnika jest ametyst, który symbolizuje szczerość. Kwiatami Wodnika są żonkile oraz różnokolorowe goździki. Kolory to biały, indygo, jasnożółty i jasnozielony. Metalem Wodnika jest Uran.

Nasze ezoteryczne publikacje