Wróżby z kart klasycznych

Byk – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Byk jest to drugi znak zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od około 21.04 do 22.05. Władcą planetarnym jest Wenus. Byk jest znakiem żeńskim, wrażliwym i ziemskim. Byki są wytrwałe, solidne, współczujące, lojalne oraz godne zaufania. Wadami jest zaborczość, zazdrość, lenistwo, upór oraz ekstrawagancja. Byki znajdują spełnienie w pracach rutynowych takich jak np. księgowość, finanse, architektura lub muzyka. Przeciwnym znakiem zodiaku jest Skorpion.

Byki przywiązują ogromną wagę do rzeczy materialnych i majątku. Swoje poczucie bezpieczeństwa osiągają wtedy, kiedy mogą zobaczyć i dotknąć rzeczy, które posiadają. Właśnie ta wielka potrzeba posiadania sprawia, iż są bardzo produktywnymi pracownikami. Byki pracują w tempie wolniejszym niźli Barany, jednak w przeciwieństwie do nich zawsze kończą to, co zaczęły. Z tego powodu są uważane za solidne, godne zaufania i wytrwałe w swoich dążeniach.

Trudno jest zdenerwować Byka, jednak gdy to nastąpi rozjuszony przestaje panować nad sobą. Wtedy lepiej dać mu jakiś czas na przemyślenie kwestii, gdyż ponowne wracanie do konfliktowego tematu najprawdopodobniej wywoła burzę silniejszą od poprzedniej. Z uwagi na silną potrzebę posiadania Byki mogą stać się bardzo zaborcze, uparte, zazdrosne, leniwe oraz ekstrawaganckie. To Mars aktywizuje pragnienie rzeczy natury umysłowej, emocjonalnej, duchowej i fizycznej. Byki muszą pozbyć się żądzy posiadania emocjonalnego i fizycznego.

Kamieniem Byka jest szmaragd, który ma dawać dobrą pamięć, szczęśliwe życie rodzinne. Kwiatami Byka są konwalie oraz narcyz, jego metalem jest miedź, a kolorami silne błękity, ciemnopomarańczowy oraz żółty.

Nasze ezoteryczne publikacje