Wróżby z kart klasycznych

Lew – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Lew jest piątym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 21.07 do 22.08. Władcą planetarnym jest Słońce. Lew jest znakiem męskim, pozytywnym i ognistym. Zaletami Lwa jest jego hojność, optymizm, ambicja, lojalność oraz uczciwość. Wadami są ich olbrzymie wymagania, nietolerancja, dominacja, lenistwo oraz egoizm. Lwy posiadają zdolności organizacyjne i moc samorealizacji. Świetnie czują się jako przywódcy, żołnierze, profesjonalni sportowcy oraz aktorzy. Przeciwnym znakiem zodiaku jest Wodnik.

Lwy są bardzo wrażliwe i łatwo można zranić ich uczucia, mimo iż starają się ukrywać ten fakt pod grubą powłoką. Ich uwielbienie do organizowania cudzego życia bardzo często jest przyczyną gwałtownych kłótni.

Lwy są ludźmi uczciwymi, radosnymi, optymistycznie nastawionymi do życia, ich hojność bardzo często bywa przesadzona. Lwy są duszą towarzystwa, bardzo dowcipni i rozmowni, znający mnóstwo historii i dowcipów potrafią zabić nudę na każdym przyjęciu.

Lwy są bardzo ambitne, w swojej pracy potrafią osiągać niemożliwe dla innych wyniki. Jednak nigdy nie są bezwzględne w swoich działaniach. Ich pracę cechuje entuzjazm, z tego powodu potrafią bardzo poświęcić się robieniu kariery. Lwy czują potrzebę bycia zauważanymi i docenianymi. Lubią, kiedy okazuje się im uznanie. W miłości są czuli i pragną jak najbardziej okazywać swoje uczucia. Lew posiada tą destrukcyjną cechę, iż jego umysł jest bardzo hermetyczny. Nawet najlepsze argumenty nie dadzą pewności przekonania Lwa do swoich racji. Kiedy raz coś postanowi, tak zostanie. W swoich przekonaniach cechuje się wielką konsekwencją. Rzadko zdarza się, aby Lew zmienił zdanie na dany temat. Lew posiada 3 kamienie – rubin, sardoniks oraz perydot. Rubin czasami zmienia kolory, co oznaczać może okres choroby dla posiadacza lub okres nieszczęścia. Jego zwykły kolor symbolizuje lojalność, miłosierdzie i odwagę.

Sardoniks reprezentuje szczerość. Składa się z ułożonych na przemian brązowych i białych pasemek. Używano go do ochrony przed rzucaniem uroków. Wierzono, że perydot obdarowuje ludzi elokwencją oraz darem przekonywania. Kwiatami Lwa są mieczyk, nagietek i cynia, metalem jest złoto, a kolorami pomarańczowy, złoty i jasnozielony.

Nasze ezoteryczne publikacje