Wróżby z kart klasycznych

Panna – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Panna jest szóstym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku między 23.08, a 22.09. Władcą planetarnym jest Merkury.

Panna jest znakiem żeńskim, chłonnym i ziemskim. Zaletami są analityczność, pracowitość, systematyczność, solidność oraz rozwaga. Wady to brak zaangażowania, sceptycyzm, drobiazgowość, krytyczność oraz egoizm. Panny najlepiej czują się w zawodach, które wymagają analitycznego podejścia do tematu lub mają charakter usługowy. Ich dziedziny to: medycyna, chemia, matematyka, księgowość oraz fotografika. Przeciwnym znakiem zodiaku są Ryby.

Panny charakteryzują się badawczym umysłem, który wciąż analizuje wszelkie działania. Zawsze chcą znać przyczyny określonych zdarzeń. Mają zacięcie do drobiazgowej pracy, są praktyczne, lubią przyjmować na siebie dużo obowiązków, przez co często mają kłopoty nerwowe z uwagi na brak czasu na odprężenie.

Panny zawsze dotrzymują danego wcześniej słowa. Ich umiłowanie do organizowania i ustalania harmonogramów bywa czasami przyczynami kłótni. We wszystkim, co robią, pragną osiągnąć perfekcje, przez co są bardzo krytyczne i często szukają przysłowiowej dziury w całym.

W pierwszych kontaktach Panna może sprawiać wrażenie chłodnej osoby. Bardzo duża powściągliwość i niechęć do spoufalania sprawia, że przyjaźnie nawiązują z dużą trudnością. Jednak, gdy już są w takiej znajomości to cechuje je olbrzymia lojalność oraz oddanie. Panny znajdują olbrzymią trudność w okazywaniu swoich uczuć. Można odnosić wrażenie, że są samowystarczalne. Jednak prawdziwe szczęście zaznają dopiero kochając i będąc kochanymi. Kamieniem Panny jest szafir, który symbolizuje prawdę, lojalność i sprawiedliwość. Kwiatem jest aster w kolorze ciemnobłękitnym, ciemnoszarym i brązowym, metalem jest rtęć.

Nasze ezoteryczne publikacje