Wróżby z kart klasycznych

Tasowanie i wyciąganie kart Tarota

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Według mnie sztuka tasowania jest tylko wtedy ważna, jeśli wyciąga się kartę po karcie z jednego stosu. Natomiast, jeśli ciągniemy każdą kartę pojedynczo z rozłożonego wachlarza z zakrytych kart. Samo tasowanie staje się nieistotne i nie ma znaczenia, jak długo i skrupulatnie zostały karty potasowane. Dlatego serdecznie polecam:
  1. potasowanie kart Tarota wedle uznania
  2. rozłożyć zakryte, potasowane karty w wachlarz
  3. lewą ręką wyciągnąć kartę po karcie
  4. położyć karty jedna na drugą koszulką do góry.
  5. Karty Tarota wyciąga osoba, która będzie je interpretować. Jeśli pytający jest poddenerwowany lub z różnorakich przyczyn nie życzy sobie ich ciągnąć można zrobić to za niego. Karty Tarota można rozłożyć też osobie nieobecnej jeśli tylko wyrazi on na to zgodę.
  6. Wyciągnięte karty należy rozłożyć w prawidłowej kolejności i zgodnie z numeracją danego rozkładu. Karty można odkrywać od razu lub też, jeśli wolisz uczynić to bardziej interesującym, możesz potrzymać je trochę dużej zakryte i odkrywać jedna po drugiej stopniowo podczas interpretacji. Życzę miłej zabawy podczas nauki tastrowania, odkrywani i interpretowania kart Tarota.

Nasze ezoteryczne publikacje