Wróżby z kart klasycznych

Tarot miłości

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Do czego służy tarot miłości. Otóż bywa, że gdy poznajemy nową osobę jesteśmy szaleńczo zakochani, ale już wcześniej zostaliśmy oszukani i zranieni. Teraz zastanawiam się na ile powinniśmy zaufać nowo poznanej osobie, czy możemy bez reszty zaangażować się w nowy związek.

Właśnie w takim momencie możemy odnieść się do Tarota miłości. Z talii tarota wyjmij 22 Wielkie Arkana. Pomieszaj je i potasuj. Następnie przyłóż je lewą ręką od siebie na trzy stosiki. Zbierz wachlarz. Teraz intensywnie pomyśl o wybranku (wybrance), wyobrażając sobie go/ją dokładnie i wyciągnij kartę. Symbolizuje ona partnera, ujawnia stan jego uczuć oraz podaje prognozę na przyszłość.

Opisze jedną wybrana kartę Tarota dla wróżby miłosnej, będzie to Głupiec.

Głupiec to karta mówiąca w tym przypadku o naszym partnerze. Jest to osoba niedojrzała, niezdolna podjąć ostatecznej decyzji. Osoba ta lubi imprezy jest wolno-duchem, jeśli pojawiają się problemy nie rozwiązuje ich, popełnia w kółko te same błędy. Jest to osoba lekkomyślna nie potrafiąca zapewnić rodzinie stabilizacji i bezpieczeństwa szczególnie materialnego, Przelotny związek z tą osobą będzie ciekawy, szalony i intrygujący ale nie jest to partner odpowiedni na całe życie.

Karta odwrócona

Karta Tarota głupiec odwrócony w wróżbie miłosnej oznacza, że związek nie długo się zakończy i że zostaniemy porzuceni.

Pamiętajmy, że w kartach tarota dla wróżby miłosnej każda karta oznacza coś innego jedna wróżba może okazać się dla związku korzystna a inna może przed nim przestrzegać.

Nasze ezoteryczne publikacje