Wróżby z kart klasycznych

Waga – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Waga jest siódmym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 23.09 do 22.10. Waga jest znakiem męskim i powietrznym. Żywioł powietrza uznać można jako intelektualny i komunikatywny. Zaletami są dyplomatyczność, pomocność, idealistyczność oraz towarzyskość. Wadami jest niezdecydowanie, zależność, nieszczerość, lenistwo i pobłażliwość. Wagi najlepiej czują się w zawodach wymagających współpracy i dających możliwość regulowania stosunków międzyludzkich. Świetnie czują się jako dyplomaci, artyści lub adwokaci. Przeciwnym znakiem zodiaku jest Baran.

Wagi lubią przebywać wśród ludzi, a ich naturalny urok czyni z nich troskliwych i opiekuńczych gospodarzy. Zazwyczaj proszą swoich gości, aby zostali jeszcze na chwilkę. U Wag można się spokojnie zrelaksować, znaleźć harmonię oraz wewnętrzny spokój. Wagi strasznie znoszą samotność, dlatego też szukają partnera, z którym można dzielić życie. Ich romantyczna wizja miłości sprawia, że „kochają się w miłości”.

Olbrzymie niezdecydowanie Wag jest jednym z najpoważniejszych problemów, z którymi muszą sobie poradzić. Zazwyczaj nie opowiadają się po żadnej ze stron, wolą być w bezpiecznej, neutralnej pozycji. Wagi bardzo często odkładają swoje obowiązki na później, przez co nazywane bywają „leniuchami”. Jednak nie jest to do końca prawdziwe stwierdzenie, gdyż potrafią się zmotywować i wykonać zadanie bardzo prężnie i sprawnie. Mimo olbrzymiej potrzeby przebywania wśród ludzi, Wagi muszą się przed nimi bronić. Łagodniejsze osobniki mogą zostać łatwo zdominowane przez silniejszą osobowość, do tego stopnia, że wykonanie jakiegokolwiek ruchu bez wcześniejszej konsultacji z drugą osobą będzie niemożliwe. Wagi są bardzo twórcze. Widać to po ich domach, oraz strojach. Zawsze starają się wyglądać jak najlepiej. Bardzo chętnie pokazują nowe zakupy swoim znajomym, jednak nie jest to oznaką próżności, a jedynie próbą poznania obiektywnej oceny.

W przeważającej części kierują się umysłem niż sercem. Jednak ich zdolności umysłowe bardzo często niezauważalne są dla innych z powodu ich luźnej i przyjacielskiej powierzchowności. Bardzo często narzekają na problemy zdrowotne. Muszą spożywać odpowiednią ilość protein i naturalnych cukrów występujących w owocach.

W miłości Wagi są bardzo czułe, wierne, lojalne i romantyczne, zazwyczaj unikają wszelkiego rodzaju kłótni. Kamieniem Wagi jest opal, który ma przekazywać przebiegłość, sukces i szczęście w małżeństwie. Jest jednak kruchy i bardzo łatwo go zniszczyć. Mieni się kolorami tęczy. Kwiatami Wagi są stokrotki, nagietek lekarski, dalia, konwalie, kolorem jest niebieski, różowy oraz blade odcienie żółci i zieleni. Metalem Wagi jest miedź.

Nasze ezoteryczne publikacje