Wróżby z kart klasycznych

Czym są wróżby?

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Wydarzenia, które jeszcze nie nadeszły, zależą od tych wydarzeń i zachowań, które dzieją się w teraźniejszości. Człowiek przewiduje, że dokonane przez niego działanie może mieć pewne konsekwencje, następstwa, ale do końca nie wie jakie. Człowiek nie utracił daru przewidywania przyszłości, tylko przestał słuchać głosu swojego wewnętrznego “ ja” czyli intuicji.

Taki głos wewnętrzny słyszą wróżbici, jasnowidze, którzy zawodowo zajmują się przepowiadaniem przyszłości.

W podświadomości pytającego już jest odpowiedź na interesujące go pytanie, tylko że on nie jest w stanie wydobyć jej do poziomu świadomości, czyli zrozumieć i usłyszeć.

To zadanie należy do wróżki, gdyż dzięki wyczulonej intuicji jest w stanie dojść poprzez karty w głąb naszej podświadomości czyli intuicji.

Jasnowidze i osoby mediumistyczne, często tracą wiele energii po sesji z osobami. Dlatego też często musza sobie odpocząć. Dlatego też wiele wróżek podpiera się symbolami wróżebnymi, np. na kartach. Symbol pomaga to co nieznane, uczynić znanym, przekazać informację, która zawiera podświadomość w ukrytej formie i przenieść ja na poziom zrozumiały dla osoby pytającej.

Symbole można podzielić na tradycyjne i okazjonalne. Tradycyjne symbole, zestawy symboli to np. 64 heksagramy Księgi Przeznaczenia I Cing, oraz 22 Wielkie Arkana Tarota. Dzięki tym narzędziom można posługiwać się doświadczeniami innych. Symbole okazjonalne są natomiast tworzone przez wróżbitę zgodnie z jego rozumieniem dla wszystkich klientów, lub oddzielanie dla każdego przypadku.

Nie jest ważne z jakiego zestawu symboli wróżbita korzysta lub w jaki sposób te symbole się rozkłada. Najważniejszy warunek powodzenia podczas wróżenia, polega na tym by wybrana metoda wróżenia odpowiadała stanowi ducha wróżbity.

Z każdym nowym doświadczeniem stawiania komuś kart, wróżbita zyskuje nowe doświadczenia, gromadzi wiedzę, nowe znaczenie symboli.

Powoduje to iż z czasem wróżbita uczy się precyzyjnie określać to co najważniejsze, nie zwracając uwagi na sprawy drugoplanowe.

Jego odpowiedzi stają się bardziej pełne, a dowolny rozkład zawiera dla niego coraz mniej niejasności i wieloznaczności i za każdym razem rozumie lepiej język symboli run, I Cingu czy kart. Każda wróżba niesie ze sobą jakiś konkretny przekaz.

Nasze ezoteryczne publikacje