Wróżby z kart klasycznych

Tarot

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Karty Tarota to niezwykła talia, która może towarzyszyć nam w życiu praktycznie przez wszystkie jego etapy. Karty tarota służą pomocą i pomagają odnaleźć najbardziej właściwą życiu. Tarot to forma wyroczni, która uświadamia nam co w życiu jest najważniejsze. Podobnie jak astrologia, również i Tarot działa najlepiej, gdy oddamy się w ręce profesjonalisty. Osoba zgłębiająca zagadnienia tej niezwykłej tali potrafi odczytać symbolikę wzorów na karcie i jej odniesienie do innych kart w układzie.

Karty Tarota są bardzo przydatne gdy chcemy na zapytać o wróżby miłosne, gdy szukamy życiowego partnera. Zawsze, gdy mamy problem z podjęciem ważnej dla nas decyzji, warto jest poradzić się Tarota.

Karty Tarota przepowiadają przyszłość. Przed rozłożeniem kart należy się odprężyć, wyciszyć i zrelaksować.

Następnie należy skoncentrować się na pytaniu jakie chcemy zadać kartom.

Rozkład kart w trójkącie opisuje sytuację w jakiej znajdujemy się obecnie, przewiduje najbliższą i dalszą przyszłość oraz określa kierunek drogi jakim powinniśmy podążać.

Kart Tarota to ilustracje, które dzielą się na Arkana Wielkie i Arkana Małe. Arkana Wielkie to powieść o egzystencji człowieka o rozterkach i zmaganiach codzienności, które nieustannie mu towarzyszą. Wędrówkę przez życie rozpoczyna karta Głupiec a kończy karta Świat.

Arkana Małe są nawiązaniem do kart służących do gry jednak z pewnymi różnicami. Obok kart dworskich czyli króla, damy i waleta stoi rycerz. Kolory w Tarocie posiadają swoje kolory, kierom odpowiadają puchary, treflom kije, pikom miecze a kartom monety – zwane czasem pętelkami.

Nasze ezoteryczne publikacje