Wróżby z kart klasycznych

Koziorożec – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Koziorożec – Koziorożec jest dziesiątym znakiem zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od 22.12 do 21.01. Władcą planetarnym jest Saturn.

Koziorożec jest znakiem żeńskim, chłonnym i ziemskim. Żywioł ziemi można opisać jako praktyczny i uściślający. Zaletami są ambicja, odpowiedzialność, praktyczność, wydajność oraz cierpliwość. Wadami są częste zmartwienia, chęć odwetu, podejrzliwość, upór oraz nietolerancja. Koziorożec najlepiej czuje się w zawodzie, który wymaga zdolności organizacyjnych i wytrwałości, w związku z czym ich zawody to matematycy, politycy, administratorzy, księgowi i astrologowie.

Przeciwnym znakiem zodiaku jest Rak. Koziorożce odczuwają silne pragnienie osiągnięcia sukcesu we wszystkim, co robią. To czyni ich skorymi do tytanicznej pracy oraz cierpliwymi w osiąganiu celu. Koziorożce lubią planować na przód. Każdemu problemowi przyglądają się ze wszystkich stron, analizując wszelkie dostępne informacje. Kiedy coś pójdzie nie po ich myśli mają problem ze wskazaniem źródła, argumentując, że wszystko było bardzo skrupulatnie zaplanowane. Na Koziorożcach można polegać, w przypadku problemu, udzielą rady celnej i praktycznej.

Koziorożce, mimo strachu w kontaktach międzyludzkich przed bólem i zranieniem, potrzebują kontaktu z innymi osobami. Samotność potrafi być dla nich wręcz dobijająca. Swoje nieliczne grono przyjaciół dobierają bardzo ostrożnie. Jednak swoich przyjaciół obdarzają olbrzymią lojalnością.

Koziorożce są urodzonymi organizatorami z bardzo rozwiniętymi zdolnościami przywódczymi. Potrafią działać dla dobra ogółu. Uważają, że ich czyny nie powinny być niezauważony, lubią kiedy ktoś zwraca na nie uwagę. Koziorożce obdarzone są wręcz anielską cierpliwością, która jest ich błogosławieństwem. W swoim życiu napotykają na wiele opóźnień, przeszkód i niepowodzeń, jednak potrafią stawić im czoła dzięki swojemu chłodnemu, czysto analitycznemu podejściu do sprawy.

W miłości są romantyczne i emocjonalna, jednak mogą czuć zahamowania przed pełną ekspresją swoich uczuć. Angażują się w związek powoli, w momencie, kiedy dojrzą, że ich partner jest bardzo podobny do nich wtedy wchodzą w to całymi sobą. Kamieniem Koziorożców jest granat, który symbolizuje lojalność, trwałość i determinację. Kwiatami są mak, ciemnoczerwone goździki i ostrokrzewy. Kolorami są czarny, brązowy, ciemnozielony, szary, kasztanowy i purpurowy. Metalem Koziorożca jest ołów.

Nasze ezoteryczne publikacje