Wróżby z kart klasycznych

Kiedy powinniśmy odnosić się do kart Tarota?

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Przed rozpoczęciem wróżby powinniśmy zastanowić się po co odnosimy się do kart Tarota. Czy chcemy zaspokoić jednie własną ciekawość, a może się odrobinę rozerwać. Jeśli takie są nasze przesłanki, to nie powinniśmy korzystać z kart Tarota. Są jednak momenty kiedy chcemy sobie albo komuś pomóc i wtedy należy zwrócić się z szacunkiem do kart Tarota. Karty Tarota mogą pokazać nam przyszłość Musimy sobie zdać sprawę że wiedza o przyszłości nie pochodzi czysto od kart, tylko od nas samych. My jako osoby które posiadają duszę jesteśmy wstanie otworzy świat przyszłości przed nami.

Niektórzy by powiedzieli że to bajka i nieprawda, ale takie osoby nie powinny w ogóle sięgać do kart Tarota, bo nie wieżą w ich magiczną moc.

Do kart Tarota sięgamy więc wtedy gdy ma to komuś pomóc i gdy problem jest poważny. Nie znaczy to jednak że nie możemy zwracać się do kart Tarota gdy chodzi np. o miłość. Karty Tarota są bardzo pomocne w tym temacie, często są wręcz sprzyjające. Do kart Tarota można też się odnosić jeśli chcemy dowiedzieć się o stan zdrowia swój lub naszych bliskich.

Pamiętajmy, żeby nie bać się kart Tarota i zawracać się do nich kiedy tylko tego potrzebujemy, ale żeby było to traktowane poważnie i nie szydźmy z kart Tarota.

Nasze ezoteryczne publikacje