Wróżby z kart klasycznych

Talizmany runiczne

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Talizman (z greckiego:. telesma – przedmiot poświęcony, z arabskiego. tilasm – obraz magiczny) to najczęściej drobny przedmiot (kamień, wisiorek), który ma przynosić szczęście osobie, która go nosi. Często talizmany utożsamia się z amuletami. To jednak błąd. Amulet ma służyć do magicznej obrony przed złymi duchami, ludźmi lub nieszczęściami.

Każdy jest w stanie znaleźć swój talizman, czasami dzieje się to intuicyjnie, czasami jednak niezbędna jest pomoc znawcy, który analizując duchowość danej osoby jest w stanie określić jaki przedmiot może przynieść szczęście.

Najpopularniejszymi talizmanami najczęściej są kamienie szlachetne i półszlachetne oraz minerały. Można je nosić jako element biżuterii. Talizman ma moc tylko wtedy, jeśli nosimy go przy sobie, musi pozostawać w stałym kontakcie z człowiekiem.

Talizmany mają przynosić powodzenie i szczęście, powinno nosić się jo przy sobie. Szczególną moc mają talizmany runiczne, które mają większą moc, większą potęgę sprawczą łącząc potęgę sprawczą talizmanu z runą. Talizman runiczny może zawierać runę pojedynczą lub sekwencję run o pozytywnej mocy.

Dobiera się je w sposób indywidualny. Każdy człowiek ma bowiem inne oczekiwania i potrzeby, każdy ma w sobie też różne rodzaje emocji stąd wymagane jest szczególne podejście do każdej z osób. Dlatego dobór talizmanu runicznego warto powierzyć profesjonaliście, znającemu magię zarówno talizmanów, jak i run.

Warto tu nadmienić, że runy to silne magiczne narzędzie, które wymaga sprawnego interpretowania. Talizman magiczny skomponowany przez niedoświadczoną osobę, może nie mieć mocy wsparcia, w szczególnych przypadkach może też nawet zaszkodzić noszącej go osobie.

Nasze ezoteryczne publikacje