Wróżby z kart klasycznych

Sny a wróżbiarstwo – sny odzwierciedlają naszą osobowość.

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Jak stwierdził Jorge Luis Borges „Sen jest najtajniejszą z naszych czynności. Poświęcamy mu jedną trzecią naszego życia i nie pojmujemy go”. Sny to tajemnicze i niezrozumiałe wytwory naszego umysłu. Niepokoją a jednocześnie urzekają. Jedne przerażają, w drugich przezywamy rozkosz. Wszystkie poruszają do głębi i pozostawiają niezatarte wrażenia.

W snach odzwierciedla się nasza osobowość, a zwłaszcza te jej przejawy, których zwykle nie potrafimy spostrzec. Także osobowość innych ludzi. Odsłaniamy w ten sposób różne moce tkwiące u podstaw różnych zachowań. Starotybetańskie przysłowie głosi: „chociaż masz oczy, by widzieć innych, potrzebujesz lustra, by zobaczyć siebie”. Właśnie tym lustrem są , a trakcie których, obserwujemy, by po przebudzeniu wyciągnąć odpowiednie wnioski. Lustro snów jest raczej krzywym zwierciadłem, dlatego trzeba umieć interpretować właściwie treści senne, co raczej możliwe jest wyłącznie przez ludzi posługujących się tym darem. Sny można wykorzystać do diagnozy a także terapii chorób. Często tez zdarza się, że sny zawierają gotowe odpowiedzi na kłopoty i problemy, których nie można rozwiązać w sposób świadomy. W snach często zauważamy wiele obrazów, niezwykłych połączeń, które nigdy nie powstałyby na jawie.

Prawdopodobnie każdy człowiek pamięta jakiś jeden swój sen, który później okazał się zwiastunem przyszłości. Zgodnie z wynikami badań, do proroczych snów należy zaliczyć od 1 do 5 %. Wizje przyszłości są o wiele częstsze w snach niż na jawie i przeżywa je każdy człowiek bez wyjątku, chociaż niewiele osób zwraca na to uwagę. Z reguły sny dotyczą rzecz błahych, są niewyraźne, co znacznie zniechęca do zastanowienia się nad nimi i podjęcia próby interpretacji. Z tego tez powodu, większość ludzi nie wie, jakimi dysponuje możliwościami. Możliwości postrzegania przyszłości w snach to nic innego jak prekognicja, czyli poznanie uprzednie. Jest to odbiór danych o faktach, które będą miały miejsce w przyszłości i w danej chwili nie mamy o nich żadnej wiedzy. Sny prekognicyjne przeważnie dotyczą przykrych zdarzeń, np. śmierć lub choroba bliskiej osoby.

Interpretacja snów jest sprawą badaną przez fachowców z tej branży. W wielu przypadkach ich badania skutkują stwierdzeniem o wartości treści sennych w zakresie przewidywania przyszłych wydarzeń. Powszechnie przeciętni ludzie stosują proste interpretowanie snów za pomocą powszechnie dostępnych senników. Odbywa się to wprost, po przeczytaniu znaczenia snu. Specjalistyczne wróżenie ze snów, określane jest terminem onejromancja. Jest to umiejętność znana już w starożytnym Egipcie, o czym świadczą chociażby interpretacje snów samego Mojżesza. Pismo Święte niejednokrotnie mówi o proroczych snach, które można określić jako onejromancje. Według znawców Biblii, sny proroków pochodzących jeszcze z czasów przed narodzeniem Chrystusa, znalazły później swoje odzwierciedlenie w autentycznych wydarzeniach. Wróżenie ze snów nie musi obligatoryjnie przebiegać w sposób naturalny. Marzenia senne mogą wywołać ceremonie lub inne praktyki wróżek i wróżbitów uaktywniające ich zdolności jasnowidzenia.

Sny a wróżbiarstwo – sny odzwierciedlają naszą osobowość.

W snach odzwierciedla się nasza osobowość, a zwłaszcza te jej przejawy, których zwykle nie potrafimy spostrzec.

Nasze ezoteryczne publikacje