Wróżby z kart klasycznych

Wróżka Emma Cole

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 wew. 14 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Poznajcie Emmę Cole! Możecie kojarzyć ją z wystąpień w EZO tv.
Swój talent Emma odkryła już w wieku 12 lat. Wychowała się na wsi. Dzięki swojej babci odkryła magię, stare wierzenia i tajniki wróżenia z kart. Obecnie przyszłość czyta z kart tarota, kart klasycznych, anielskich oraz z kryształowej kuli. Jest autorką książki „Anioły obok nas”.
Emma o sobie:
Magia kart klasycznych jest znana mi od wielu lat. Jeśli szukasz swojego miejsca w życiu, albo stoisz przed trudnym wyborem – zachęcam Cię do skorzystania z takiej formy pomocy. Przekonasz się, jak ogromny wpływ masz na swoją przyszłość. Zapraszam! Dzwonią do mnie naprawdę różni ludzie. Nikogo nie odsyłam z kwitkiem. Nie potrafię przejść obojętnie obok ludzkich problemów, zarówno miłosnych, finansowych, czy zdrowotnych. Urodziłam się z darem, który mam za zadanie dobrze spożytkować. Swoją moc rozwijam już od dziecka. U mnie w rodzinie kobiety z pokolenia na pokolenie zajmują się ezoteryką. Pytania, na które odpowiadam mogą być związane z każdą sferą życia – zastanów się, co najbardziej Cię nurtuje i zadzwoń. Konkretne pytanie to dokładna odpowiedź! Karty stawiam na konkretne pytania. Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że tylko jasno postawione pytanie daje możliwość uzyskania dość rozbudowanych informacji. Wykonuję również indywidualne horoskopy, wróżby na tydzień i rozkłady partnerskie. Mogę udzielić Ci informacji na temat Twojej miłości, czy przyszłości w obecnej pracy. Jeśli tylko masz problem, który nie daje Ci spokoju – zadzwoń. Przekonamy się, co przyniesie Ci przyszłość. Być może uda Ci się uratować niektóre sprawy i wyprzedzić bieg zdarzeń. Jestem przekonana, że zdołam Ci pomóc. Karty to potężna moc i źródło wiedzy o nas samych. Mogę Ci pomóc – skorzystaj z tego! Pewnie czytając to zastanawiasz się, czy faktycznie czary mogą Ci pomóc. Musisz wiedzieć, że z kart ludzie korzystają od wielu lat i to z dużym powodzeniem. Na przykładach moich klientów widzę, że wszystko naprawdę się spełnia. Nie ma tu miejsca na pomyłki. Karty dają rzetelne informacje i tylko od nas zależy, co z nimi zrobimy. Czy nie chciałbyś zyskać takiej wiedzy? No pomyśl! Tak cenne informacje mogą wiele zmienić w Twoim życiu. Szczęście jest blisko – pamiętaj! Zdecydowałeś się na pomoc kart? Proszę o kontakt. Jestem doświadczoną wróżką, która chętnie podzieli się swoimi umiejętnościami i pomoże każdej zagubionej duszy.   Zobacz jak wróżę na żywo!

Nasze ezoteryczne publikacje