Wróżby z kart klasycznych

Jak skuteczna jest rada Tarota?

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Przyszłość nasza jest płynna i niestała. Gdyby tak było mielibyśmy całkowity wgląd w przyszłość. Tworzymy nasza przyszłość poprzez wybory, jakie codziennie dokonujemy, świadome lub tez nie.

Tylko ta bliższa przyszłość jest prawie ustalona, ponieważ została ona już przygotowana w dużej mirze na podstawie wielu decyzji, które już podjęliśmy. Jednak im dalej spoglądamy w przyszłość, tym częściej powodujemy jej zmiany. Wróżby na dalsze okresy czasowe mogą ulegać zmianom, dlatego najlepiej stawiać Tarota na okres roku czasu. Zdarzają się tez wróżbici, wróżbitki którzy stawiają tylko na 3 miesiące w przód.

Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi wpływ pytającego. Czy skorzysta on z możliwości, jakie pokaże Tarot, czy też nie. Często ludzie myślą, że wystarczy wyciągnąć karty Tarota, usłyszeć piękne słowa, a wszystko się im spełni. Tarot daje tylko taką możliwość, ale my tez musimy dopomóc szczęściu. Jeśli tego nie zrobimy przegapimy okazję.

Tarot i inne wyrocznie ukazują tendencje, które są prawdopodobne, jeśli pytający będzie postępował jak dotąd oraz możliwości, które mogą stać się realne, jeśli pytający z nich skorzysta.

Są takie osoby, które nie reagują na Tarota, i to co zostało powiedziane nie ma przełożenia na teraźniejszość ani przyszłą rzeczywistość.

Powodem tego może być albo zamknięcie się podświadomości i intuicji osoby pytającej na karty, lub tez zły stan psychiczny osoby wróżące, czyli wróżki. Dlatego wróżki, które stawiają Tarota lub inne karty powinny byś wypoczęte, spokojne, i skupione by widzieć to co naprawdę wychodzi w kartach.

Często chcemy znać dokładną date wydarzenia. Nie zawsze jednak Tarot określa dokładnie, tylko przypisuje pewien czas/okres. Warto dlatego zadawać pytanie w którym już jest zapytanie czasowe np. „Czy do 3 miesięcy znajdę pracę?

Może się zdarzyć, że nie będziemy rozumieć przesłania kart Jeśli coś jest napisane niezrozumiale, warto dopytać się i prosić o wyjaśnienie. jeśli jednak słowa które usłyszymy czy przeczytamy mają sens, i przekładają się na to co obecnie możemy pokryć, warto prześledzić wróżbę, która powinna skłonić nas do przemyśleń.

Skuteczność kart Tarota nie jest jednoznaczna. Nie każdemu karty mówią prawdę. Wróżba z Tarota jest wyrywkiem z naszej możliwej przyszłości. Ukazuje pewną część przyszłości, przestrzega przed niebezpieczeństwami, ukazuje możliwości, osoby jakie napotkamy na drodze itd.

Nasze ezoteryczne publikacje