Wróżby z kart klasycznych

Bliźnięta – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Bliźnięta są trzecim znakiem zodiaku. Słońce znajduje się w tym znaku od około 22.05 do 21.06. Władcą planetarnym jest Merkury.

Bliźnięta są znakiem męskim, pozytywnym i powietrznym. Żywioł powietrza można opisać jako komunikatywny oraz intelektualny. Zaletami Bliźniąt jest przyjacielskość, dowcipność, elokwencja, wszechstronność oraz spostrzegawczość. Za wady uznaje się niekonsekwentność, dwulicowość, krytyczność oraz niecierpliwość. Bliźnięta świetnie czują się w pracy, która wymaga od nich częstej zmiany środowiska. Wiele Bliźniąt można spotkać w takich profesjach jak: dyplomacja, handel, dziennikarstwo, transport. Przeciwnym znakiem zodiaku jest Strzelec.

Bliźnięta mają bardzo duże poczucie humoru, są świetnymi rozmówcami, którzy ożywią każde towarzystwo. Jednak ich niechęć do stania w miejscu sprawia, iż bardzo szybko przeskakują między tematami. Ich ciągłe pragnienie rozwoju intelektualnego sprawia, iż bardzo dużo czytają oraz nawiązują wiele kontaktów. Są osobami bardzo spostrzegawczymi, które myślą logicznie. Dobry ogląd sytuacji powoduje częste wahania strony, po której chcą się opowiedzieć. Rozmawiając z jedną osobą będą przychylne jej opinii, jednak rozmawiając z inną osobą, która będzie miała odmienne zdanie nagle zmienią front. Z tego powodu Bliźnięta są bardzo niekonsekwentne. Muszą nauczyć się decydować, która opinia bardziej im odpowiada i trzymać się tego zdania.

Bliźnięta charakteryzują się emocjonalnym dystansem. Zazwyczaj myślą rozumem, a nie sercem. Nie potrafią wczuć się w stan emocjonalny drugiej osoby. W związku nie lubią być w jakikolwiek sposób ograniczane, w przeciwieństwie do Byków nie odczuwają potrzeby posiadania. Chcą odgrywać ważną rolę w życiu innych osób, jednak nie chcą rezygnować z furtki, która pozwoli im wyjść, kiedy tego zapragną.

Nieprawidłowe zestawienie cech pozytywnych sprawia, że Bliźnięta mogą być niesolidni, drażliwi, niezdecydowani, niestali oraz mogą mieć kłopoty z koncentracją. Bliźnięta powinny nauczyć się kontrolować swoją energię i umysł.

Kamieniem Bliźniąt jest agat, występuje on w wielu kolorach i formach, jest najmniej cennym kamieniem zodiaku. Jego zadaniem jest dawanie mądrości, elokwencji i ochrony przed wypadkami. Kwiatami Bliźniąt są fiołki, lawenda oraz konwalie, metalem rtęć, a kolorami cytrynowożółty, ciemnobłękitny i fioletowy.

Nasze ezoteryczne publikacje