Wróżby z kart klasycznych

Ryby – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Ryby – Ryby są dwunastym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od ok. 21.02 do 20.03. Władcą planetarnym jest Neptun. Ryby są znakiem żeńskim, chłonnym i wodnym. Żywioł wody uznać można za uczuciowy, emocjonalny i wrażliwy. Zaletami są wrażliwość, zdolność do współczucia, skromność, olbrzymia wyobraźnia oraz zdolność do samo poświęceń. Wadami są tkliwość, niezdecydowanie, rozczulanie się nad sobą, nadwrażliwość oraz zmienność. Ryby idealnie czują się jako aktorzy, muzycy, artyści, poeci, psychiatrzy i nauczyciele.

Przeciwnym znakiem zodiaku jest Panna. Ryby są ludźmi bardzo twórczymi i samowystarczalnymi. Silna wyobraźnia pozwala dostrzegać i czuć rzeczy, o których inni nie mają zielonego pojęcia. Ta cecha sprawia, że Ryby są trudne do oszukania, gdyż bardzo szybko wyłapują nieszczerość.

Ryby są bardzo sympatyczne, łatwo adaptują się do nowych warunków, są bardzo wszechstronni, jednak pozbawieni silnej woli i dynamicznego podejścia do życia. Wewnątrz odbywa się ciągła walka, targani są ambiwalentnymi uczuciami. Chcąc potwierdzić swoje uczucia często szukają upewnienia u innych. Ryby mogą z pewnych nieświadomych powodów chodzić czasem naburmuszeni lub zachowywać milczenie. Na pytanie „co się stało”, zazwyczaj odpowiedzą, że nic. Jednak w większości przypadków jest to prawda. Często Ryby same nie wiedzą jakie są powody ich niepokoju.

Ryby są bardzo wrażliwe, emocjonalne, łagodne oraz skore do pomocy. Z powodu ich hojności obdarowywania innych swoim czasem, często wpadają w skomplikowane emocjonalne sytuacje. Co prawda ich rozum wie, kiedy są wykorzystywane, jednak serce nie zawsze pozwala wyjść z takiej sytuacji. Całkowite spełnienie osiągają tylko poprzez pomoc innym. Ryby są duszą towarzystwa, jednak są również ogromnie skryte, łatwo nawiązują przyjaźnie i są bardzo lojalne.

Ryby w miłości są bardzo wrażliwe i uczuciowe. Uwielbiają wręczać i dostawać małe upominki bez okazji. Są bardzo wierne i lojalne, jednak mają skłonność do idealizowania partnerów, nawet po związku.

Kamieniami Ryb są akwamaryna oraz krwawnik, reprezentują one odwagę, mają chronić przed niebezpieczeństwami na morzu oraz dodawać mądrości. Kwiatami Ryb są fiołki, orchidee, lilie wodne oraz irysy. Kolorami są morska zieleń, srebrny, purpurowy oraz fioletowy. Metalem Ryb jest cyna.

Nasze ezoteryczne publikacje