Wróżby z kart klasycznych

Skorpion – Horoskop zodiakalny

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Skorpion jest ósmym znakiem zodiaku. Słońce przebywa w tym znaku od 23.10 do 22.11. Władcą planetarnym jest Pluton.

Skorpion jest znakiem żeńskim, chłonnym oraz wodnym. Żywioł wody to nic innego jak uczuciowość, emocjonalność i wrażliwość. Zaletami są ambicja, skuteczność działania, odwaga, przedsiębiorczość oraz intuicja. Za wady uważa się sarkastyczność, zawziętość, upór, zaborczość oraz mściwość. Skorpiony najlepiej czują się w zawodach, które są bardzo trudne do wykonania. Wprost kochają pracę, która wymaga od nich pełnej determinacji i koncentracji. Najlepiej czują się jako detektywi, inżynierowie, chirurdzy oraz naukowcy. Przeciwnym znakiem zodiaku jest Byk.

Skorpion jest najsilniejszym ze znaków. Osoby spod tego znaku charakteryzuje olbrzymia determinacja, skłonność do poświęceń, niewzruszona wola. Ich analityczny umysł, stałość poglądów, silna intuicja, dalekowzroczność oraz energia są gwarantem osiągnięcia sukcesu.

Skorpion nie bez kozery uważany jest za najbardziej uparty znak. W przeciwieństwie do Bliźniąt lub Strzelca, Skorpion nie zwykł zmieniać swoich poglądów, swojej pracy, otoczenia, przyjaciół, domu oraz zainteresowań. Ich wzory przyzwyczajeń krystalizują się bardzo szybko i zazwyczaj raz. Z tego powodu Skorpiony muszą bardzo ostrożnie dobierać swoje towarzystwo. Przy złych ludziach ich negatywne cechy zostanę wyeksponowane. Skorpiony nie mają trudności z zawieraniem przyjaźni. Dla swoich przyjaciół są bezgranicznie lojalni. Lubią znać plany innych ludzi, jednak ich wrodzona tajemniczość nie zawsze pozwala im samym na zdradzenie swoich planów. Ich wrodzona silna intuicja sprawia, że Skorpiona prawie nie da się oszukać. Podczas poznawania nowych osób odnoszą bardzo silne pierwsze wrażenie, albo czują niechęć, albo sympatię.

Skorpiony nie będą zajmowały się pracami, które nie mają większego znaczenia. Rzeczy trywialne ich nudzą. Ich celem jest zajmowanie się zawodem bardzo poważnym, lecz niekoniecznie musi być on doceniany. Skorpiony nie gonią za aplauzem, nie poszukują widowni. Ogólnie można powiedzieć, że są samowystarczalne, nie zawsze pewne siebie.

W miłości są bardzo czułe, wylewne oraz wyjątkowo lojalne i wierne. Największe spełnienie znajdują w związku z partnerem, z którym łączą miłość fizyczną i duchową.

Kwiatami Skorpiona są chryzantemy i czerwone goździki. Kolory to złoty, ciemnozielony, jasnoczerwony, pomarańczowy, winny i purpurowy. Metalem Skorpiona jest żelazo.

Nasze ezoteryczne publikacje