Wróżby z kart klasycznych

Jak formułować pytania zadawane kartom Tarota.

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Pytania powinny być sformułowane w sposób jasny, przejrzysty i jednoznaczny. Dlaczego? Ponieważ jeśli pytanie będzie niejednoznaczne, to odpowiedz jaka otrzymamy od kart Tarota będzie niejasna. Jeśli stawiamy karty Tarota innej osobie, ważne jest to aby ona sama je sformułowała. Nigdy nie stawiamy pytań do kart Tarota za kogoś, ponieważ nie pomagamy w ten sposób osobie pytającej wejrzeć w siebie i samodzielnie sformułować pytania. Jeśli pytający nie potrafi zadać pytania kartom Tarota to znaczkarzy, że tak naprawdę nie szuka on odpowiedzi. Głównie chodzi o to nie umniejszać znaczenia osoby, której wróżba będzie dotyczyła. Nie można też robić z siebie filozofa odgadywać znaczenia kart, trzeba je dokładnie interpretować dla znaczenia danego układu.

Przykłady dobrych pytań jakie możemy zadać kartom Tarota:

  • Pytania ogólne: kim jestem dzisiaj? Jakie mam mocne strony? Jakiem mam słabe strony? Co jest najważniejsze w moim życiu?
  • Pytania dotyczące zdrowia: Czym dla mnie jest zdrowie? Czym dla mnie jest starość? Jak powinienem dbać o swoje ciało? Co mówi mi moja migrena?
  • Pytania dotyczące związków: Co dzieje się w mojej relacji z córką? Czego potrzebuje od relacji z partnerem? Jak poprawić swoje relacje z mężem/żoną? Czego nie dostałem od matki?
  • Pytania dotyczące pracy: jak poprawić relacje z szefem? Jakim człowiekiem jest szef? Dlaczego praca nie daje mi satysfakcji? Jaki udział mam w swoich niepowodzeniach?

Pamiętajmy, że pytania kartom Tarota możemy zadać zawsze wtedy gdy czujemy taką potrzebę. Nie bójmy się odpowiedzi jakich udzielą nam karty Tarota.

Nasze ezoteryczne publikacje