Wróżby z kart klasycznych

Afrodyzjaki

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Od zarania dziejów ludzkość wiedziała, że są na świecie substancje, które potrafią pobudzić każdą osobę. Niektóre wytwarzane są sztucznie, inne są jak najbardziej dziełem matki natury. Dzisiaj skupimy się na produktach, które sami jesteś w stanie kupić w każdym sklepie. Afrodyzjaki, bo o nich mowa, są to substancje, które już w starożytności uważano za iście magiczne. Zauważono wtedy, że niektóre produkty poprawiają nastrój, dodają energii oraz zwiększają potencję. Nazwa wywodzi się od greckiej bogini miłości Afrodyty, z tego powodu, iż te substancje najczęściej wykorzystywane były podczas uwodzenia.

Chyba najpopularniejszym znanym afrodyzjakiem jest czekolada. Zwana jest również „hormonem szczęścia”. Faktycznie, czekolada ma tą właściwość, że zawarty w niej cukier sprawia, iż dostajemy naturalną bombę energetyczną. W momencie, kiedy do naszego organizmu wprowadzamy taką substancję to poza oczywistą energią, zyskujemy również odporność, która zimą jest nam tak potrzebna. Takie działanie czekolada zawdzięcza głównie kofeinie, teobrominie, która jest główną substancją uzależniającą w czekoladzie, oraz fenyloetyloaminie, czyli pochodnej amfetaminy, jest to neuroprzekaźnik zwany „hormonem miłości”. Najsilniejszą z czekolad jest gorzka, gdyż najwięcej substancji w niej się właśnie znajduje. Wykorzystywana jest od wieków, w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie kupić ją w praktycznie każdym sklepie. Ten afrodyzjak jest tani i całkiem skuteczny.

Kolejnym silnym afrodyzjakiem znanym już bardzo dawno temu jest czerwone wino. Od wielu pokoleń wiadomo, że ten pyszny trunek, w odpowiednich ilościach, jest w stanie relaksować oraz łagodzić np. ból głowy. Wino powoduje również szybsze krążenie krwi w naszym organizmie. Z tego właśnie powodu w przeszłości używano go, aby kochać się całą noc. Jednak zbyt duża ilość tego napoju może być odpowiedzialna za usypianie oraz osłabianie sprawności seksualnej. Wniosek z tego taki, iż należy używać tej substancji z rozwagą, w przeciwnym razie skutek może być bardzo różny od wcześniejszych oczekiwań. Podobnie jak wino działa również szampan. Innym znanym i popularnym afrodyzjakiem są goździki, które dodawane były do różnych dań, tudzież eliksirów miłosnych. Ich charakterystyczny smak oraz zapach sprawiają, że nasza sprawność seksualna zaczyna drastycznie rosnąć. Goździki są m.in. w grzanym winie lub piwie. Dużo droższym, ale i skuteczniejszym afrodyzjakiem są trufle, które zwiększają wrażliwość naszej skóry na dotyk oraz naszą sprawność i możliwości seksualne. Seler jest kolejnym produktem, który działa na nasze ciała zniewalająco. Wanilia również potrafi tak zadziałać. Uważana jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków.

Jednym z najsmaczniejszych i najskuteczniejszych afrodyzjaków jest banan w rozpuszczonej gotowanej czekoladzie. Jego smak powoduje maksymalne wyostrzenie zmysłów, oraz przywołuje naszą sprawność seksualną do stanu najwyższej gotowości. Marchewka, która pełna jest witamin i minerałów sprawia, iż nasz stan również ulega poprawie. Świetnym podwieczorkiem może być sałatka owocowa, w której skład wchodzą poziomki, truskawki, banany, kiwi, pomarańcza oraz jabłko. Takie połączenie kilku afrodyzjaków będzie nie tylko ucztą dla naszego podniebienia, ale również zelektryzuje ciała kochanków.

Miód, który mieszano niegdyś z ziołami, używany był jako eliksir miłosny. Jednak sam słodki smak tej złotawej substancji sprawia, że wraca nam siła oraz witalność. Pomidory utarte z bazylią, np. w sosie do pizzy, stymulują naszą seksualną energię. Gałka muszkatołowa powoduje wzrost humoru.

Powyżej znajdują się produkty, które można wykorzystać jako afrodyzjaki. Są to najłatwiejsze metody, które można wcielić w życie bez jakiegokolwiek doświadczenia w magii. Zresztą, to nie tyle magia, co działanie na odpowiednie elementy w naszym organizmie. Afrodyzjaki od zawsze istniały pośród nas. Wykorzystywane były m.in. podczas uwodzenia. Ich szerokie zastosowanie oraz występowanie jest spowodowane ogromną sławą i renomą, na które te składniki zasłużyły przez cały okres swego istnienia. Podczas ich wykorzystywania musimy pamiętać o jednym – żeby nie przesadzać. Większość z nich będzie działać świetnie pod warunkiem, że nie zostanie przedawkowana. Wtedy ich działanie może być odwrotne od oczekiwanego. Chyba tego nie chcemy, nieprawdaż?

Nasze ezoteryczne publikacje