Wróżby z kart klasycznych

Ślubna wróżba z kart Tarota

📞 Kliknij, aby zadzwonić (3,69zł/min) ✉️ Kliknij, aby napisać (3,69zł/sms) Chcesz się ze mną skontaktować? Nic trudnego!
708 577 285 Tylko (3,69 zł/min)
EZO.Twoje pytanie pod nr: 73077 (3,69 zł/sms)

Któż z nas nie zastanawiał się nad ślubem? Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, więc mamy cały wachlarz pytań z nim związany. Czy będzie ładna pogoda? Czy wybranek jest tym właściwym partnerem na całe życie? Itp.

Co zrobić gdy nurtuje nas tyle pytań? To bardzo proste wystarczy wyciągnąć tylko jedną kartę z całej talii a ona rozwiej wszystkie wątpliwości.

Są kart, które wskazują na ślub, i inne z których wyciągnięcia można się domyślać, że na razie lepiej zapomnieć o białym welonie czy ślubnym smokingu.

Kiedy tak?

Pozytywna wróżba zaklęta będzie w kartach Tarota, które tradycyjnie związane są z tą uroczystością, czyli Kapłan i Kochankowie. Karta XIX mówi o tym, że przyszli małżonkowie świadomi są swoich wyborów. Dwójka Kielichów potwierdza nadejście wielkiego dnia. Kart sprzyjające to ponadto Trójka Kielichów, Czwórka buław.

Kiedy nie?

Są karty Tarota, które powiedzą nam o tym, że ślub się nie odbędzie, albo przynajmniej nie powinien.

VIII Sprawiedliwości, oznacza zamknięcie pewnego etapu w życiu. Z kolei IX Pustelnik to karta samotności, a XII to karta świadcząca o długim oczekiwaniu na upragnione wydarzenie. XIII Karta Śmierci to najgorsza wróżba, mówi o tym, że do ślub nie dojdzie, albo że przyszłe małżeństwo będzie nieudane. Karta XVI Wieża mówi nam, że nie powinniśmy wkraczać na nową drogę życia. Ślub nie odbędzie się również gdy wylosowanymi kartami będą kart z dworu mieczy:

Trójkę, Czwórkę i Dziesiątkę, wskazują one na złamane serce, samotność i niespełnienie.

Wszystkim przyszłym nowożeńcom serdecznie polecam zawierzenie kartom Tarota, które czasem brutalnie, ale ukazują prawdę.

Nasze ezoteryczne publikacje